CELLULAR MATRIX

Zabieg Cellular Matrix łączy dobroczynne działanie osocza z naszej własnej krwi z nieusieciowanym kwasem hialuronowym. Osocze w połączeniu z kwasem hialuronowym tworzy jeszcze silniejszy i, można powiedzieć, bardziej wyrafinowany zestaw dla regeneracji skóry. Efekt jest długofalowy i narasta w czasie.

Osocze silnie pobudza regenerację tkanek, nie ma jednak tak dobrego działania nawilżającego jak kwas hialuronowy. Dzięki unikalnemu połączeniu tych dwóch substancji nie tylko uzyskujemy efekt rewitalizacji i odświeżenia skóry, ale też wypłycenia bruzd i zmarszczek.

Cellular Matrix to zabieg wskazany w wypadku leczenia śladów po trądziku, małych blizenek, skóry wysuszonej a także przebarwień. Przeznaczony jest również dla osób z oznakami starzenia skóry. Daje ładny efekt ujednolicenia kolorytu skóry i poprawy jej jakości, a procesy regeneracyjne zachodzą w niej szybciej i są lepsze.

Kwalifikacja do zabiegów medycyny estetycznej uwzględnia aspekty estetyczne i uwarunkowania medyczne. Przed zabiegiem Pani doktor ustala z Pacjentem indywidualnie czy są jakieś przeciwwskazania do danego zabiegu.