Laseroterapia ginekologiczna

Zapraszamy do wykonywania zabiegów z zakresu ginekologii estetyczno-leczniczej za pomocą lasera frakcyjnego.
Laseroterapia ginekologiczna jest doskonałym rozwiązaniem w wielu przypadkach. Dyskomfort związany ze zmianami okolic intymnych dotyczy bardzo dużej grupy kobiet. Rewitalizacja pochwy może być antidotum na bolesność podczas stosunku. Pomaga także w sposób mało inwazyjny zapobiegać i leczyć problemy z wysiłkowym nietrzymaniem moczu. Wciąż największym problemem jest jednak rozluźnienie pochwy po porodach naturalnych. Pochwa rozluźnia się też z wiekiem. Laser potrafi obkurczyć pochwę o dwadzieścia procent. Pobudza produkcję włókien kolagenowych i elastynowych. Gojąca się śluzówka odnawia się, jest lepiej ukrwiona, zwiększa się ilość substancji odpowiedzialnych za nawilżenie.
LASER FRAKCYJNY CO2
* REWITALIZACJA POCHWY (m.in.po porodzie fizjologicznym)
* NIETRZYMANIE MOCZU
* ZABURZENIA ODCZUĆ SEKSUALNYCH
* WYBIELANIE WARG SROMOWYCH
* REDUKCJA BLIZN
Terapia laserowa jest bezpieczną i nieinwazyjną metodą, która nie tylko niweluje zdrowotny – medyczny problem, ale przyczynia się także do podniesienia samooceny pacjentek i poprawy jakości ich życia.
W naszym Centrum Medycznym zabiegi z zakresu ginekologii estetyczno – leczniczej wykonywane są laserem frakcyjnym CO2 CICU – VR przez doświadczonych specjalistów ginekologii i położnictwa.
Zapraszamy do rejestracji: 818-200-300