PRZECIWKO COVID-19

Szanowni Pacjenci
uprzejmie informujemy, że będziemy realizować Narodowy Program Szczepień przeciwko COVID-19.
Prowadzimy listy osób chętnych na szczepienia – mogą Państwo zadeklarować chęć zaszczepienia się zapisując się na listę pod nr tel. 818-200-300.
Szczepienia będą odbywać się zgodnie z wytycznymi Narodowego Programu Szczepień i zgodnie z nim na chwilę obecną w etapie I możliwość zaszczepienia będą mieli:
• pensjonariusze Domów Pomocy Społecznej oraz Zakładów Opiekuńczo-Leczniczych, pielęgnacyjno-opiekuńczych i innych miejsc stacjonarnego pobytu
• osoby powyżej 60. roku życia w kolejności od najstarszych
• służby mundurowe
• nauczyciele
Jeżeli będziemy znali już termin otrzymania szczepionki będziemy oddzwaniać do Pacjentów zapisanych na listy chętnych i umawiać na konkretny dzień i godzinę.
Jednocześnie informujemy, że na szczepienie zapisać się będzie można w dowolnym momencie trwania akcji szczepień. W celu umówienia pacjent będzie mógł skorzystać ze specjalnej infolinii Ministerstwa Zdrowia – 989, umówić się elektronicznie poprzez swoje Internetowe Konto Pacjenta IKP (dostępne na pacjent.gov.pl) lub za pośrednictwem naszej rejestracji: 818-200-300. Zaszczepić można się w dowolnej przychodni.
Sprawdzone źródło informacji o szczepieniach przeciwko COVID-19: www.gov.pl/szczepimysie lub pod nr telefonu: 989 – jest to bezpłatna infolinia dostępna przez całą dobę, 7 dni w tygodniu