BADANIE, KTÓRE RATUJE ŻYCIE

Jeżeli wykonasz bezpłatną kolonoskopię do końca marca 2018 roku dostaniesz dodatkowo KUPON NA BEZPŁATNE BADANIA LABORATORYJNE i/lub pakiety badań z rabatem:

1. BEZPŁATNE BADANIA:

  • LIPIDOGRAM – cholesterol, trójglicerydy, HDL, LDL oraz cukier – cena pakietu 39,00 zł – dla Ciebie BEZPŁATNIE – po wykonaniu kolonoskopii

i/lub ze zniżką:

2. BADANIA LABORATORYJNE:

  • morfologia, próby wątrobowe, analiza moczu, lipidogram (cholesterol, HDL, LDL, trójglicerydy), cukier, TSH
    – cena pakietu 104,00 zł rabat 76% – cena dla Ciebie po wykonaniu kolonoskopii około 25,00 zł

3. BADANIA LABORATORYJNE:

  • dla kobiet – markery nowotworowe: CEA,Ca125, Ca15.3 – cena pakietu 105,00 zł rabat 62% – cena dla Ciebie po wykonaniu kolonoskopii około 40,00 zł
  • dla mężczyzn – markery nowotworowe: CEA, PSA, Ca19.9 – cena pakietu 97,00 zł rabat 62% – cena dla Ciebie po wykonaniu kolonoskopii około 37,00 zł

Zasady realizacji kuponów określa Regulamin

Zachęcamy do skorzystania z programu wczesnego wykrywania raka jelita grubego. Badania przesiewowe są zdecydowanie skuteczną metodą walki z chorobami. Niestety w Polsce zbyt mało pacjentów trafia do lekarza w pierwszym stadium zachorowania na raka. Internus chce to zmienić w trosce o zdrowie Naszych Pacjentów.

Rak jelita grubego jest drugim najczęstszym nowotworem złośliwym w Polsce. Rak ten może rozwijać się ze zmian łagodnych, tak zwanych polipów przez wiele lat. Dlatego też, poddając się badaniu odpowiednio wcześnie i usuwając polipy, można zapobiec rozwojowi raka. Wcześnie wykryty rak jest również bardzo często wyleczalny. Ani polipy, ani rak we wczesnym stadium, zazwyczaj nie powodują objawów. Istotą profilaktycznej kolonoskopii jest odnalezienie tych właśnie bezobjawowych jeszcze zmian i ich usunięcie.

Badania wykonywane są przez doświadczonych lekarzy w:
Centrum Medycznym Internus Sp. z o. o, ul. Gen. Fieldorfa ,,Nila” 16
Rejestracja osobista lub telefoniczna 818 200 300
tel. kom. 514 035 782 /biuro programu -tel. tylko dla pacjentów zapisujących się na kolonoskopię /

 

Do badań kwalifikują się:
wszystkie osoby w wieku 50 – 65 lat bez objawów raka jelita grubego
osoby w wieku 40-65 lat bez objawów raka jelita grubego, które miały w rodzinie przynajmniej jednego krewnego pierwszego stopnia (rodzice, rodzeństwo, dzieci) z rakiem jelita grubego
osoby w wieku 25–65 lat pochodzące z rodziny HNPCC lub FAP. W tym przypadku konieczne jest skierowanie (potwierdzenie) z Poradni Genetycznej.

Do badań nie kwalifikują się osoby, które miały badanie (kolonoskopię) w ciągu ostatnich 10 lat !

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Jak wygląda badanie?
Kolonoskopia to badanie w trakcie którego ogląda się jelito grubego od środka. Badanie wykonuje się miękkim, giętkim kolonoskopem, który lekarz wprowadza do oczyszczonego jelita grubego i przesuwa do ujścia jelita cienkiego. W tym czasie dokładnie oglądane jest wnętrze jelita grubego. Wprowadzanie aparatu jest niebolesne dla większości osób, choć u niektórych może powodować przejściowe wzdęcie, uczucie parcia i ucisku w brzuchu.
Jeżeli pacjent czuje duży lęk przed badaniem proponujemy kolonoskopię ze znieczuleniem(dodatkowo płatne) pod opieką doświadczonego personelu.
Jeśli w trakcie badania zostaną stwierdzone polipy, zostaną one usunięte za pomocą pętli wprowadzonej do jelita przez kolonoskop i przekazane do badania hist-pat. Usunięcie polipów jest niebolesne. Jeśli usunięcie polipów nie będzie mogło być przeprowadzone w ramach programu, lecz będzie konieczne z medycznego punktu widzenia, to zaproponujemy Pani/Panu ich usunięcie w warunkach szpitalnych, w dogodnym terminie.
Kolonoskopia trwa zwykle 15-30 minut, ale doradzamy przeznaczenie 1 – 2 godzin na wizytę .

 

Rejestracja osobista lub telefoniczna 818 200 300