LASER NACZYNIOWY

Poszerzone, czerwone naczynia na twarzy, szyi, dekolcie i nogach, naczyniaki rubinowe lub płaskie oraz rumień twarzy – najczęściej w przebiegu trądziku różowatego – są dla wielu osób problemem estetycznym. W naszym gabinecie medycyny estetycznej skutecznie leczymy te objawy.
Najskuteczniejszą metodą leczenia zmian naczyniowych jest laseroterapia z wykorzystaniem światła zielonego (długość fali 532nm). Do „zamykania” pojedynczych naczyń tzw. teleangiektazji i naczyniaków rubinowych stosowana jest głowica skupiająca emitująca wiązkę światła średnicy 0,5mm, w przypadku rumienia i naczyniaków płaskich – skaner frakcjonujący. W sytuacji współistnienia rumienia i teleangiektazji podczas jednego zabiegu wykorzystujemy obie głowice.

Zamykanie naczyń laserem EUFOTON 500 jest praktycznie bezbolesne. Po zabiegu skóra jest zaczerwieniona i lekko obrzęknięta. Objawy te ustępują w ciągu doby, a pacjenci nie są wyłączeni z codziennej aktywności.

Efekty leczenia widoczne są już po pierwszym zabiegu, jednak do uzyskania pełnego efektu konieczne są kolejne (ilość zależna jest zaawansowania zmian) w odstępach 4-6 tygodni.
Okres od jesieni do wiosny to najlepszy czas na zabiegi laserowe.

Zabiegi wykonuje Pani doktor Iwona Talarczyk z wieloletnim doświadczeniem, na co dzień przyjmuje w Warszawie.

Zapraszamy na konsultację tel 818 200 300