MEZOTERAPIA

Jest to zabieg polegający na wielokrotnych iniekcjach leku do skóry właściwej na obszarze poddanym leczeniu. Mezoterapia stanowi świetne przygotowanie skóry do lata – wzmacnia jej warstwę lipidową, tworząc pewną barierę ochronną przed niekorzystnym promieniowaniem słonecznym. Dodajmy do tego głębokie działanie nawilżające, które bez cienia wątpliwości przyda się w okresie widocznego przesuszenia skóry – spowodowanego zarówno działaniem słońca, słonej morskiej wody, jak i urządzeń klimatyzujących.
U osób młodszych wystarczają zabiegi z wykorzystaniem koktajli rewitalizujących, zaś u osób starszych stosuje się zazwyczaj preparaty ze stabilizowanym kwasem hialuronowym (Skinboosters). Moc antyoksydacyjna preparatów do mezoterapii wzmacniana jest dodatkowymi składnikami, które stanowią dodatkową tarczę obronną przed wolnymi rodnikami (m. in. witamina C, mannitol, glutation).

Wskazania do zabiegu mezoterapii:
– profilaktyka starzenia skóry
– utrata jędrności skóry
– drobne zmarszczki
– rozstępy
– rozjaśnianie i profilaktyka powstawania przebarwień

Zabiegi wykonuje Pani doktor z wieloletnim doświadczeniem – Iwona Talarczyk, która na co dzień pracuje w Warszawie.

☎️ Rejestracja telefoniczna: 818-200-300 lub internetowa za pośrednictwem naszej strony internetowej www.internus.pl lub aplikacji VisiMed