NOWOŚĆ! TESTY PRENATALNE PANORAMA

Badania prenatalne Panorama pozwalają dowiedzieć się więcej o zdrowiu rozwijającego się dziecka nie stwarzając dla niego żadnego zagrożenia. Umożliwiają przygotowanie się na ewentualne nieprawidłowości, a co za tym idzie odpowiednie poprowadzenie ciąży lub jak najszybsze wdrożenie właściwego leczenia.
Panorama to jedyny test prenatalny, który umożliwia rozróżnienie między DNA matki i dziecka. Jest to najdokładniejsze badanie spośród wszystkich NIPT określające płeć dziecka (także każdego z bliźniąt). Dzięki niemu możemy miedzy innymi z najwyższym prawdopodobieństwem określić możliwość wystąpienia ciężkich zaburzeń chromosomalnych (Trisomia chromosomu 21 (zespół Downa), chromosomu 18 (zespół Edwardsa), chromosomu 13 (zespół Pataua), Triploidia, Monosomia chromosomu X (zespół Turnera), Mikrodelecje, w tym zespół delecji 22q11.2 (zespół Di George’a)).
W celu wykonania badania pobiera się próbkę krwi pacjentki. Badanie można wykonać już od 9 tygodnia ciąży. Wyniki dostępne są do 14 dni roboczych. Lekarz specjalista doradzi Ci, który rodzaj testu wykonać: BASIC, PLUS czy PRO.
Zapraszamy 818-200-300