PAKIET BADAŃ DLA KOBIET PLANUJĄCYCH CIĄŻĘ

Pakiety badań laboratoryjnych
PAKIET DLA KOBIET PLANUJĄCYCH CIĄŻĘ
Każdej kobiecie planującej ciążę zależy, aby przebiegła ona bez problemów, a dziecko rozwijało się prawidłowo i było zdrowe. Przed zajściem w ciążę warto wykonać podstawowe badania laboratoryjne, dzięki którym można ocenić ogólny stan zdrowia kobiety. Dodatkowo w planowaniu ciąży zaleca się wykonanie badań sprawdzających czy przyszła mama przebyła zakażenia i nabyła odporność na pasożyty, wirusy czy bakterie, które mogłyby zagrozić zdrowiu dziecka.
W skład pakietu wchodzi 15 badań laboratoryjnych w stałej cenie 361 zł zaś w pakiecie za 325 zł. Szczegółowe informacje o pakietach znajdują się na naszej stronie internetowej: https://www.internus.pl/…/PAKIETY-BADA%C5%83…
Należy pamiętać, że w momencie stawienia się na pobranie krwi w przypadku badań wykonywanych w moczu, kale bądź ślinie należy materiał dostarczyć do Punktu Pobrań w odpowiednim pojemniku.
Z UWAGI NA TRWAJĄCĄ EPIDEMIĘ PUNKT POBRAŃ PRZY ALEI KRÓLEWSKIEJ JEST NIECZYNNY. ZAPRASZAMY DO PUNKTU POBRAŃ W BUDYNKU HTM2 – UL. GEN. FIELDORFA „NILA” 16 – PARTER WEJŚCIE Z BOKU BUDYNKU.
NA BADANIA ZAPISUJEMY SIĘ NA KONKRETNY DZIEŃ I GODZINĘ – REJESTRACJA NA BADANIA LABORATORYJNE MOŻLIWA ZA POŚREDNICTWEM STRONY INTERNETOWEJ:
ORAZ TELEFONICZNIE: 818-200-300