PAKIET BADAŃ DLA KOBIET

Regularne wykonywanie badań profilaktycznych jest niezbędnym elementem zdrowego stylu życia. Jesteś kobietą aktywną, chcesz w pełni korzystać z życia realizując swoje plany i marzenia? Miej świadomość, że zależy to od dobrego stanu zdrowia.
 
Badania wchodzące w skład pakietu umożliwiają ocenę ogólnego stanu zdrowia, oraz sprawdzenie poziomu estradiolu – hormonu płciowego wytwarzanego przez jajniki. Estradiol pełni szereg ważnych funkcji w organizmie kobiety, m.in. w regulacji cyklu miesiączkowego. Elementem pakietu jest również badanie poziomu żelaza. Nadmierne lub nieregularne krwawienia miesięczne dotyczą bowiem 9-14% wszystkich kobiet i mogą prowadzić do rozwoju niedokrwistości z niedoboru żelaza.
 
Zadbaj o siebie – badaj się regularnie.
 
Cena pakietu wynosi 146 zł, wykonując badania w pakiecie oszczędzacie 17 zł.
 
Skład badań jakie wchodzą w pakiet i informacje o pakiecie możecie przeczytać na naszej stronie internetowej: https://www.internus.pl/wp-content/uploads/2020/07/PAKIETY-BADA%C5%83-LABORATORYJNYCH.pdf 
 
Z UWAGI NA TRWAJĄCĄ EPIDEMIĘ PUNKT POBRAŃ PRZY ALEI KRÓLEWSKIEJ JEST NIECZYNNY – ZAPRASZAMY DO PUNKTU POBRAŃ W BUDYNKU HTM2 UL. GEN. FIELDORFA „NILA” 16 – PARTER WEJŚCIE Z BOKU BUDYNKU.
 
Na badania laboratoryjne należy umówić się na konkretny dzień i godzinę za pośrednictwem naszej strony internetowej:
lub telefonicznie: 818-200-300