LIFTERA ADVANCE – HIFU

NOWY ZABIEG Z ZAKRESU MEDYCYNY ESTETYCZNO-LECZNICZEJ
Zabieg liftingujący i poprawiający napięcie skóry, wykorzystujący technologię HIFU czyli zogniskowaną falę ultradźwiękową o wysokiej częstotliwości.
Mechanizm działania polega na punktowym podgrzaniu tkanek, co powoduje :
1. kurczenie włókien kolagenowych ( efekt liftingu widoczny jest od razu po zabiegu)
2. stymulację syntezy nowego kolagenu – proces trwający kilka miesięcy, poprawiający gęstość i napięcie skóry ( efekt widoczny jest po ok trzech miesiącach)
Dzięki zastosowaniu różnych aplikatorów możliwe jest generowanie energii na określonych głębokościach i oddziaływanie na skórę, tkankę podskórną oraz układ SMAS
Wskazania do zabiegu: wiotkość skóry, drobne zmarszczki twarzy, podbródka szyi, dekoltu, objawy opadania np. brwi, dolnego konturu twarzy.
Przebieg zabiegu: do zabiegu kwalifikuje lekarz, czas trwania zabiegu ok 40-60 min., podczas zabiegu, w pierwszym jego etapie pacjent może odczuwać niewielki ból, skóra po zabiegu nie jest uszkodzona (może wystąpić niewielki, przemijający rumień), nie wyłącza pacjenta z codziennej aktywności przez kilka dni po zabiegu może być odczulany niewielki ból w miejscach poddanych terapii.
Konsultacji udziela oraz zabiegi wykonuje lek. med. Iwona Talarczyk z wieloletnim doświadczeniem, która na co dzień pracuje w Warszawie.
ZAPRASZAMY
Rejestracja telefoniczna: 818-200-300 lub internetowa za pośrednictwem strony www.internus.pl https://lekarzebezkolejki.pl/iwona-talarczyk/pulawy-3 lub aplikacji VIsiMed