NOWOŚĆ – CELLULAR MATRIX

Zabieg Cellular Matrix łączy dobroczynne działanie osocza z naszej własnej krwi z nieusieciowanym kwasem hialuronowym. Osocze w połączeniu z kwasem hialuronowym tworzy jeszcze silniejszy i, można powiedzieć, bardziej wyrafinowany zestaw dla regeneracji skóry. Efekt jest długofalowy i narasta w czasie.

Osocze silnie pobudza regenerację tkanek, nie ma jednak tak dobrego działania nawilżającego jak kwas hialuronowy. Dzięki unikalnemu połączeniu tych dwóch substancji nie tylko uzyskujemy efekt rewitalizacji i odświeżenia skóry, ale też wypłycenia bruzd i zmarszczek.

Cellular Matrix to zabieg wskazany w wypadku leczenia śladów po trądziku, małych blizenek, skóry wysuszonej a także przebarwień. Przeznaczony jest również dla osób z oznakami starzenia skóry. Daje ładny efekt ujednolicenia kolorytu skóry i poprawy jej jakości, a procesy regeneracyjne zachodzą w niej szybciej i są lepsze.

Już pierwszy zabieg odbudowuje objętość i wypełnia ubytki we wszystkich warstwach skóry i tkanki podskórnej, zwiększa wytwarzanie kolagenu i prokolagenu typu 1 (charakterystycznego dla bardzo młodej skóry), polepsza elastyczność, koloryt i grubość skóry oraz aktywuje angiogenezy, czyli tworzenie i odbudowę naczyń krwionośnych.

Zabiegi wykonuje doświadczona Pani doktor Iwona Talarczyk, która na co dzień pracuje w Warszawie.

Rejestracja osobista, telefoniczna: 818-200-300
lub za pomocą naszej strony internetowej: https://www.internus.pl//rezerwacja/ bądź aplikacji na urządzenia mobilne VisiMed – kod QR do pobrania aplikacji